fbpx

Konkurs Cosplay

Zgłoś się już dziś do Konkursu Cosplay! Nie czekaj!

Chcesz pokazać całemu światu swój genialny kostium i nienaganną prezencję? Albo po prostu chcesz mieć super fun z tej imprezy? A może jesteś fotografem, który robi zdjęcia cosplayerom? Aaaaaaaa może chcesz wygrać super nagrody? Nic prostszego!

Bez względu na to czy jesteś cosplayerem i masz za sobą setki sesji i konkursów, czy amatorem, który robi super stroje, ale jeszcze nie ma za dużo materiałów, czy wreszcie fotografem, który uwielbia pracować z cosplayerami – możesz zgłosić się do konkursu, pokazać się naszemu jury i wygrać super nagrody!

 1. Wybierz kategorię do której chcesz się zgłosić:
  “Najlepszy cosplay – konkurs ogólny” jest to kategoria dedykowana dla wszystkich, do której można zgłosić dowolną cyfrową fotografię dowolnego kostiumu. Wykonana może być dowolną techniką, powinna jednak prezentować całą sylwetkę lub jej większość (zgodną z materiałem referencyjnym). 
  “Cosplay na kwarantannie” jest to kategoria dedykowana dla zdjęć domowych lub w studio. Masz super kostium i stylizację, a nie robiłeś nigdy profesjonalnych sesji? Oto coś dla Ciebie. Tutaj nie oceniamy walorów technicznych zdjęcia, a tylko sam kostium!
  “Najlepsza fotografia cosplayowa” jest to kategoria dedykowana dla fotografów tworzących zdjęcia Cosplayerów. W tej kategorii głównym kryterium będą jakość i walory estetyczne zdjęcia, nie natomiast zgodność z materiałem referencyjnym. 
 2. Naszykuj po 2 zdjęcia stroju oraz 3 z jego powstawania dla kategorii “Najlepszy cosplay – konkurs ogólny” i “Cosplay na kwarantannie” oraz 1 zdjęcie dla kategorii “Najlepsza fotografia cosplayowa”. Nie musza to być nowe zdjęcia. Wiemy, że pandemia dała wszystkim w kość i pokrzyżowała nie jedne plany, dlatego przyjmujemy do konkursu wszystkie zdjęcia niezależnie od tego czy brały już udział w innych konkursach, czy nie.
 3. Przeczytaj regulamin i wypełnij formularz zgłoszeniowy:
   
  do dnia 20.04.2021.
 4. Pochwal się wszystkim, że bierzesz udział w konkursie! Możesz w tym celu użyć grafik, które przygotowaliśmy specjalnie dla uczestników konkursu (które możesz pobrać z naszego dysku google).* Jeśli coś wrzucisz koniecznie nas oznacz, bo najciekawsze prace będziemy share’ować i repostować do nas!
 5. Przyjdź na finał konkursu w dniu 25.04.2021 i dowiedz się kto wygrał!

A co można wygrać?

W kategoriach: “Najlepszy cosplay – konkurs ogólny” i “Cosplay na kwarantannie”:
Kurs online makijażu u Anna Donica Studio Urody oraz 200 zł nagrody pieniężnej,
W kategorii: “Najlepsza fotografia cosplayowa”: 200 zł nagrody pieniężnej.

Dodatkowo Jury wyłoni do 5 wyróżnionych prac w każdej kategorii odznaczających się wysokim stopniem spełnienia kryteriów oceny prac, a każda z tych osób otrzyma od nas imienny dyplom zaświadczający o udziale w konkursie i uzyskaniu wyróżnienia. 

Poza tym wszystkie nagrodzone prace czeka fejm i chwała w postaci publikacji u naszych patronów medialnych oraz w relacji z wydarzenia w amerykańskim magazynie Creative Cosplays Magazine!
 

*Oczywiście nie musisz tego robić, żeby wygrać. Ale będzie nam miło jeśli pokażesz innym, że Ci się podoba to co robimy! 🙂