fbpx

Gra konwentowa [OLD]

Rozpoczynając swoją przygodę z Foconem, czyli Fantasy Online Convention wiedz, że sama już Twoja obecność tutaj sprawia, że możesz wygrać niesamowite nagrody! Wystarczy, że zaczniesz zbierać wskazówki i rozwiązywać zagadki.

Pewnie zastanawiasz się gdzie zacząć? Otóż pierwsza wskazówka znajdzie się właśnie tutaj. A następnych szukaj w naszych mediach społecznościowych (koniecznie polub i udostępnij znajomym nasz profil na Facebooku, Instagramie i Twitterze) oraz zapisz się do newslettera – jednym słowem szpieguj nas wszędzie! Podczas samego wydarzenia czekać będą na Ciebie prelekcje, wystąpienia, stoiska i wszędzie tam mogą znajdować się, ukryte lepiej lub gorzej, wskazówki. Więc włącz kamerkę, oglądaj, uczestnicz i rozmawiaj z wystawcami!

A gdy już zostaniesz wirtualnym detektywem, zbierz jedno z 6. haseł i zaloguj się nim na stronie, aby wybrać swoją nagrodę.

Czekają na Ciebie bony na zakupy u naszych wystawców, możliwość zadania pytania ulubionemu autorowi czy udział w ekskluzywnych spotkaniach z wybranymi twórcami.

Więcej szczegółów będziemy ujawniać z czasem!