fbpx

 Myślami dziś jesteśmy z Ukrainą

 Myślami dziś jesteśmy z Ukrainą

🇺🇦  W dniu dzisiejszym czujemy, że śmiech nie jest na miejscu. Dziś nasze myśli powinny być z tymi, którzy najbardziej potrzebują tego wsparcia. I choć wiemy, że zdjęcie na Facebooku/Instagramie/Stronie nie ma mocy by coś zmienić to czujemy się źle z myślą, że mielibyśmy się bawić, gdy w stolicy naszego sąsiada wyją syreny alarmowe.

Jutro, pojutrze, za tydzień – wrócimy do działania i będziemy w miarę możliwości starali się realizować plan i harmonogram działań, które mamy założone. Jednak nie dziś.

Dziś zapraszamy Was do wsparcia sprawdzonych i wiarygodnych fundacji i organizacji zapewniających pomoc humanitarną dla ofiar wojny w Ukrainie. Jedną z nich jest Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM) . Darowiznę możecie przekazać za pośrednictwem tej strony: https://pcpm.org.pl/wesprzyj-pcpm .

 

 

🇺🇦  Zachęcamy Was do zapoznania się też z oświadczeniem partnera drugiej edycji Foconu – 11 bit studios , twórcy antywojennej gry This War Of Mine . Ich oświadczenie w sprawie rosyjskiego ataku na Ukrainę zawiera realną propozycję pomocy dla Ukrainy, więc zachęcamy do przeczytania i włączenia się w tą akcję!

Oświadczenie zespołu 11 bit studios:

Aktualizacja 26.02.2022:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.