fbpx

Poniedziałkowa ofensywa literacka

Poniedziałkowa ofensywa literacka

Postanowiliśmy umilić Wam poniedziałek 🥰 Dziś będzie bardzo literacko. O tych gości nas prosiliście, więc oto i oni!

Dziś dołączają do nas:

  • Andrzej Ziemiański – Obecnie choć jest jednym z najpopularniejszych autorów w Polsce, uważa się za współautora swoich książek – wraz ze swoimi czytelnikami. Jest uzależniony od spotkań autorskich, chciałby wiedzieć co czytelnicy zmieniliby w jego książkach.
  • Peter A. Flannery – chce pisać książki, które sprawią ludziom przyjemność. Biorąc pod uwagę, że jego pierwsza książka – Mag Bitewny – została nominowana do nagrody “Książka Roku 2020” portalu Lubimyczytac.pl, a tymczasem nakładem Fabryki Słów już ukazała się druga część – to chyba się udało.
  • Adam Przechrzta za swoją książkę “Gambit Wielkopolskiego” otrzymał w 2014 roku Srebrne Wyróżnienie Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego. A już wiele lat wcześniej Maciej Parowski wymieniał go obok Twardocha i Orbitowskiego jako młodego i zdolnego pisarza, który będzie miał swój udział w wywróceniu fantastyki do góry nogami i nadaniu jej nowej jakości.
  • Krzysztof Piersa jest licencjonowanym terapeuta ds. uzależnień, twórcą kanału “Żywot Pisarza”, a także autorem serii fantastycznej “Kosmiczne Bobry”. Swoje zajęcie pisarskie traktuje z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem – w ciągu kilku lat odbył kilkaset spotkań autorskich.

Czekamy na kolejne Wasze pomysły kto powinien się zjawić na Foconie! 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.