fbpx

Tomasz Kamiński (pisarz / Polska) [OLD]

Tomasz Kamiński choć kształcił się z ochrony środowiska i logistyki, to jego planem na życie było zostać pisarzem. Debiutował w czerwcu 2018 roku opowiadaniem “Potwór z Bagien” w “Magazynie Biały Kruk”. Jego pierwsza powieść – “Polowanie” – ukazała się we wrześniu 2020 roku nakładem wydawnictwa Initium. W recenzji książki w “Nowej Fantastyce” redaktor Agnieszka Wołka pisze, że świat stworzony przez autora ma wielki potencjał i że czeka na kolejne tomy. Choć stosunkowo niedawno wydana książka nie doczekała się jeszcze wielu recenzji, to na portalu LubimyCzytać.pl możemy już o niej przeczytać, że:

– Polowanie Tomasza Kamińskiego to wielowątkowa historia, która bardzo mocno wciąga czytelnika.

– Wydawnictwo Initium po raz kolejny dostarcza nam kawał dobrej rozrywki. „Polowanie” Tomasza Kamińskiego to książka, która nie pozwala się oderwać, choć ma swoje małe minusy.

– Naprawdę wciągnęłam się w tę książkę i zastanawiam się, w jaki sposób zostanie poprowadzona jej kontynuacja.

– Dlaczego warto przeczytać tę książkę? Chociażby dla kreacji świata. Zdaje się, że Pan Kamiński dokładnie sobie to wszystko wymyślił i pozostawił wiele furtek do przedstawienia innych zakamarków postaci, nawet jeśli nie pełnoprawnych tomów kontynuacyjnych, to może jakichś krótszych bonusików (liczę na to).

I choć droga debiutującego autora nie jest prosta i wymaga wiele pracy Tomasz Kamiński jest zdeterminowany, aby dalej doskonalić swoje pióro i podbić serca wszystkich, którzy jeszcze nie znają jego twórczości.