fbpx

Dołącz do ambasadorów Foconu!

Dołącz do ambasadorów Foconu!

Poszukujemy ambasadorek i ambasadorów, którzy poniosą foczą nowinę na krańce internetu – a być może nawet o krok dalej! Podczas poprzedniej edycji Foconu wiele osób pytało się o możliwość współpracy, dlatego od tego roku startujemy z programem ambasadorskim dla wszystkich chętnych.

Co zyskujecie? Wasze imię znajdzie się na liście naszych partnerów, otrzymacie przedpremierowy dostęp do informacji o gościach i wydarzenia, a także zostaniecie zaproszeni na specjalną konferencję prasową tylko dla WAS. Dodać coś jeszcze? Dostarczymy wam materiałów prasowych, a także specjalnych nakładek do Google Meet, aby wszyscy wiedzieli, kim jesteście! Cały czas też szykujemy nowe atrakcje. Z pewnością możecie też liczyć na przedpremierowy dostęp do naszej antologii opowiadań, którą wydamy z prac konkursowych po Foconie.

Wystarczy, że będziecie udostępniać materiały na temat Foconu 2.0. Jakie? Jakie chcecie! Pozostawiamy Wam pełną swobodę. Wystarczy, że masz 1000 followersów na Instagramie, 1000 fanów na Facebooku, lub 500 wyświetleń pod najnowszymi filmami na Youtube bądź wpisami na blogu.

Zainteresowani❓ Zajrzycie do zakładki Program ambasadorski, wypełnijcie formularz, a my się raz dwa odezwiemy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.