fbpx

Kobiecy skład z okazji Dnia Kobiet!

Kobiecy skład z okazji Dnia Kobiet!

Kochane #Focarianki! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

Aby uczcić Wasze święto na naszym Facebooku (klik) odbywa się konkurs w którym do wygrania jest lekcja makijażu online u Anna Donica Studio Urody!

Ale poza tym mamy dla Was oczywiście nowych gości! Ponieważ jest to dzień kobiet są to same wspaniałe dziewczyny:

Rebbeca F. Kuang – amerykanka chińskiego pochodzenia. Jej najbardziej znaną powieścią jest „Wojna makowa”, która została zaliczona do najlepszych powieści 2018 roku przez chociażby The Time, czy The Guardian oraz uhonorowana kilkoma nagrodami.

Mochi Chuu – cosplayerka z Włoch, studiuje programowanie i design gier komputerowych, graczka i miłośniczka jedzenia… w każdej postaci. 😉 Uwielbia tworzyć cosplay’e, podziwia pasję, z jaką robią to inni. Chciałaby całemu światu pokazać jak niesamowitych artystów – cosplayerów mają Włosi.

KattLett, czyli Michalina Daszuta, jest autorką komiksów inspirowanych japońską mangą. Nakładem wydawnictwa Kotori ukazała się 5-tomowa seria „Exitus Letalis” uzupełniona o dodatkowy tom we wrześniu 2020 roku. Od czasu opublikowania pierwszego komiksu co roku pojawiały się kolejne jak Artificial People, czy Pentagram Alchemist.

Magda „Cathia” Kozłowska – zna ją cały fandom. Aktywnie uczestniczy w polskim środowisku fanowskim już od ponad 20 lat. Na konwentach prowadzi prelekcje i panele, które sprawiają, że cała sala jest pełna, Jak sama o sobie mówi jest “zwierzęciem konwentowym”. Mól książkowy, fanka “Star Warsów” i “Supernaturala”, członkini Legionu 501, przewodnik turystyczny, rękodzielnik (robi fantastyczne kartki) i jeszcze potrafi coś wspomnieć o robieniu czegoś “w wolnych chwilach”!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.