fbpx

Krzysztof Piersa (pisarz / Polska) [OLD]

Krzysztof Piersa jest licencjonowanym terapeutą ds. uzależnień, ale jak sam mówi, nie jest natchnionym terapeutą krzyczącym: “wyłącz ten komputer i wyjdź na dwór”. Jest autorem poradników terapeutycznych w tej tematyce: “Komputerowy Ćpun” i “Złota Rybka w Szambie”, ale także serii fantastycznej “Kosmiczne Bobry”. Swoje zajęcie pisarskie traktuje z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem – w ciągu kilku lat odbył kilkaset spotkań autorskich. Żyje z pisania książek i jeżdżenia na spotkania autorskie. Jest orędownikiem tezy, że “nie ma czegoś takiego jak talent, lecz potrzeba i determinacja”. Twierdzi, że jak on może w ten sposób zarabiać na życie, to każdy jest w stanie.

Stworzył program “Żywot Pisarza” na kanale Youtube “Krzysiek Piersa”. Deklaruje, że w wolnym czasie maluje figurki i czyta mangi, choć mamy wątpliwości, czy ten nadmiar czasu faktycznie posiada!

Krzysztof podczas Foconu spotka się z Wami, aby opowiedzieć o swojej raypunkowej książce “Kosmiczne Bobry”, ale także podczas prelekcji na temat uzależnień od nowych technologii. Sam jest graczem, prowadził drużynę esportową i obiecał, że będzie bez pompatycznych kazań i przekłamywania!