fbpx

Łukasz Rzadkowski (pisarz / Polska) [OLD]

Łukasz Rzadkowski urodził się w święto Halloween i to w roku powstania „Martwicy Mózgu” Petera Jacksona. A do tego dodać należy, że jego debiutancka książka, która będzie miała premierę w tym roku, nosi tytuł „Leksykon żywej śmierci”. I wszystko jasne.

Łukasz jest przede wszystkim pasjonatem motywu żywych trupów w popkulturze. Kolekcjonuje wszystko, co jest z tym związane – od książek i komiksów, poprzez filmy, gry, figurki, na dziwnych rzeczach kończąc. Jakich? Zapytamy podczas spotkania! Łukasz jest założycielem strony iminfected.pl – największego portalu o zombie w Polsce. Z zawodu jest krupierem w kasynie, który podobno nie boi się niczego, co jest dziwne i niekonwencjonalne. Prywatnie jest basistą i perkusistą grającym muzykę zbyt ciężką dla większości społeczeństwa oraz – możliwe, że to jest najistotniejsze – przyznaje się do bycia “czcicielem swoich dwóch wyjątkowych kotów”.

Jeśli pojawiły się Wam dziesiątki pytań w głowie – to rewelacyjnie! Łukasz będzie gościem FOCONu i podczas spotkania na pewno odpowie na wszystkie z nich.