fbpx

WYSTAWCA: Bruxa Jewelry [OLD]

Witaj Gościu!

Właśnie wchodzisz na spotkanie z naszym focariańskim wystawcą!

Pamiętaj:
– idziesz do ludzi, więc zachowuj się jak ludź!
– wchodząc do pokoju potwierdzasz, że zapoznałeś/łaś się z Regulaminem Uczestnictwa i Standardami Społeczności.
– materiał jest przez nas nagrywany, więc możesz się później znaleźć w naszej relacji – chodząc potwierdzasz, że jest to dla Ciebie ok.

 

 

Jeśli nie wyświetla Ci się obrazek skopiuj ten link do przeglądarki: https://meet.google.com/zaa-mjks-irg

Biżuteria tworzona przez Bruxa Jewelry wypadła wprost z magicznego kociołka pewnej czarownicy. Jest w niej szczypta metalowej surowości, odrobina magii i całe mnóstwo kolorów. Zaskakujące jest, że coś stworzone głównie z metalu i kamieni może być tak lekkie, ale w końcu od czego są moce magiczne. Nie przypadkowo wiodącą techniką marki jest chainmaille, ale że kociołek nigdy nie jest całkowicie sterylny, to trafiają się też domieszki innych, czasem dość zaskakujących, zarówno technik jak i materiałów.

Biżuteria wykonana jest od podstaw ręcznie, a składnikiem, który najczęściej trafia do kociołka jest z pozoru zwykły drut, to z niego powstają ogniwka (kółeczka), z których splatane są te cuda. Właścicielka marki Bruxa Jewelry, jako jedna z nielicznych została wyróżniona znakiem jakości Polskie Rękodzieło w kategorii „Chainmaille”, przyznawanym twórcom przez innych twórców.